Specjalista ds Kadr i Płac

Jeśli szukasz nowego wyzwania zawodowego, w którym jako członek personelu możesz przyczynić się w 100% do nowoczesnego, dynamicznego środowiska pracy.

Dołącz do naszej grupy i zostań współtwórcą sukcesu SGP Group
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC

Miejsce pracy: Częstochowa

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe mile widziane kierunkowe lub ukończone kursy kadrowo-płacowe
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Praktyczna umiejętność rozliczania umów o pracę, umów o pracę tymczasową,
umów cywilno-prawnych
• Dobra znajomość przepisów prawa pracy ubezpieczeń społecznych, mile widziana znajomość ustawy o zatrudnieniu pracowników tymczasowych
• Bardzo dobra znajomość systemu kadrowo-płacowego
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel
• Zdolność analitycznego myślenia
• Umiejętność pracy pod presją czasu
• Umiejętność planowania i organizowania pracy własnej
• Sumienność , skrupulatność.

Zadania:
• Prowadzenie kompleksowej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, itp.)
• Sporządzanie list płac
• Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników etatowych, tymczasowych,
umów cywilo-prawnych
• Samodzielne sporządzanie i korygowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik
• Współpraca z urzędami i organami kontroli ZUS, PIP, US,
• Tworzenie raportów oraz zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
Oferujemy:
• Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
• Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia z zakresu prawa pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego w ramach międzynarodowej grupy
• Partnerską kulturę firmy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pakiet rekreacyjno-sportowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Data dodania: 21/03/2018