Pracownik produkcji wyrobów szklanych- dział sortowania.

Cena: 13.00 zł Częstochowa

Human & Hunter (KRAZ 6664) Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego specjalizująca się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP,
jak i delegowaniem pracowników do krajów UE.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

- Składanie kartonów/ klejenie kratownic,
- Układanie gotowych wyrobów szklanych,
- Przygotowanie wyrobów do wysyłki,
- Wzrokowa kontrola jakości.

Oczekujemy:

- Chęć do podjęcia pracy,
- Dobry wzrok,
- Zdolności manualne,
- Dobra organizacja własnej pracy,
- Zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków,
- Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku.

Zapewniamy:

- Przejrzyste warunki zatrudnienia,
- Możliwość zatrudnienia bezpośrednio pod zakład po okresie próbnym,
- Zapewniamy odzież roboczą,
- Możliwość zobaczenia zakładu przed podpisaniem umowy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy przesyłać CV.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty przedstawiamy pod numerem tel. 533-259-592 bądź w biurze ul. Dekabrystów 33 lok. 9 w Częstochowie.

Data dodania: 12/05/2017