Pracownik obsługi produkcji- Kolonia Klepaczka

Cena: 13.00 zł Częstochowa

Firma Human & Hunter (KRAZ 6664) w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje dla swojego Klienta osób do pracy na stanowisku:

Pracownik obsługi produkcji

Miejsce pracy: Kolonia Klepaczka

OBOWIĄZKI
- prace pomocnicze przy linii produkcyjnej;
- pakowanie pieczywa w zależności od rodzaju;
- odbiór pieczywa;
- wstępna kontrola jakości;
- przekazywanie wyrobu gotowego do magazynu;
- dbanie o porządek i czystość miejsca pracy.

WYMAGANIA
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
- gotowość do pracy w systemie zmianowym - 4 brygadowym;
- wysoka motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, orientacja na wynik.

OFERUJEMY
- rozwój zawodowy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- stabilność zatrudnienia,
- atrakcyjne warunki pracy
- możliwość zwrotu kosztów za wyrobienie książeczki sanitarno-epidemiologicznej,
- pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku.

Osoby zainteresowane zapraszam do wysłania swojego CV.

Data dodania: 12/05/2017