Operator maszyn CNC- praca w Niemczech od zaraz

Klaver poszukuje operatora maszyn CNC do pracy w Niemczech.
Praca w okolicach Rotenburg
Jeśli spełniasz poniższe warunki, zapraszam Cię do uzupełnienia formularza zgłoszeniowego https://www.klaverteam.com/formularz-aplikacyjny-dominika/ lub do przesłania CV na adres @
Oczekiwania pracodawcy:
- kilkuletnie doświadczenie zawodowe
- prawo jazdy i samochód na dojazd do pracy
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2)
Zakres obowiązków:
- obsługa tokarki CNC
- obsługa frezarki CNC
Dodatkowe informacje:
- praca na dwie zmiany
- dieta dzienna 40 €
Zainteresowała Cię powyższa oferta? Masz dodatkowe pytania?

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :
Kamila +48 570 901 414
Dominika +48 570 901 033
Izabela +48 570 901 913
Daria +48 577 901 944

Klaver KRAZ 18450
Częstochowa, al. N.M.P 28/21
Godziny pracy: 8:00-16:00 pn.- pt.

‌ Częstochowa

  • Kraj pracy: Holandia
  • Stanowisko: Budowa
  • www: Zobacz stronę

Data dodania: 20/11/2023